foto1
Running text caption 1
foto1
Running text caption 2
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Witamy w Naszym Gimnazjum

Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/joomla/templates/dd_running_76/html/modules.php on line 38

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/joomla/templates/dd_running_76/html/modules.php on line 38

Warning: Parameter 2 to modChrome_artvmenu() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/joomla/templates/dd_running_76/html/modules.php on line 38

Warning: Parameter 3 to modChrome_artvmenu() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/joomla/templates/dd_running_76/html/modules.php on line 38

Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/joomla/templates/dd_running_76/html/modules.php on line 38

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/joomla/templates/dd_running_76/html/modules.php on line 38

FILMOTEKA


Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/joomla/templates/dd_running_76/html/modules.php on line 38

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/joomla/templates/dd_running_76/html/modules.php on line 38

Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/joomla/templates/dd_running_76/html/modules.php on line 38

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/joomla/templates/dd_running_76/html/modules.php on line 38

Regulamin Konkursu o Poleskim Parku Narodowym

Regulamin  Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy O Poleskim Parku Narodowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych 2016

Czytaj...


Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/joomla/templates/dd_running_76/html/modules.php on line 38

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/joomla/templates/dd_running_76/html/modules.php on line 38

V Włodawski Przegląd Filmowej Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej


Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/joomla/templates/dd_running_76/html/modules.php on line 38

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/joomla/templates/dd_running_76/html/modules.php on line 38

Certyfikaty


Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/joomla/templates/dd_running_76/html/modules.php on line 38

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/joomla/templates/dd_running_76/html/modules.php on line 38

Sponsorzy


 


 

 


Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/joomla/templates/dd_running_76/html/modules.php on line 38

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/joomla/templates/dd_running_76/html/modules.php on line 38

Gościmy on-line:

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Rok szkolny 2014/2015

Laureaci eliminacji wojewódzkich przedmiotowych konkursów kuratoryjnych w roku szkolnym 2014/2015

Konkurs języka niemieckiego

Karolina Korneluk klasa III a - opiekun: p. Katarzyna Pruszkowska

Konkurs geograficzny

Michał Iwaniuk klasa III a - opiekun:  p. Henryka Klimkowicz

Konkurs języka polskiego

Dominika Kirszner II c - opiekun:  p. Joanna Kojro

Konkurs historyczny

Michał Iwaniuk III a - opiekun:  p. Marek Kurczuk

Konkurs biologiczny

Małgorzata Terlecka III a - opiekun:  p. Ewa Zając

 

Sukcesy sportowe:

II miejsce w powiecie - drużyna piłki ręcznej dziewcząt

II miejsce w powiecie w piłce nożnej dziewcząt oraz II miejsce w powiecie w piłce nożnej chłopców

I m-ce w powiecie - drużyna piłki siatkowej dziewcząt oraz II m-ce w powiecie drużyna chłopców.

I m-ce w powiecie - drużyna koszykówki dziewcząt, również I m-ce zajęła drużyna chłopców.

II m-ce w powiecie - drużyna piłki ręcznej chłopców.

 

Ernest Dorosz - 3-krotny Mistrz Polski Młodzików w zapasach w stylu wolnym: Siedlce 2012, Włodawa 2013, Olsztyn 2014. Ernest jako jedyny zawodnik zdobył 3 tytuły pod rząd, jest członkiem kadry narodowej juniorów młodszych, został powołany na obóż kadry narodowej w dniach 2-13.02.2015 r. w Raciborzu.

Sadowski Paweł - II miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w zapasach w stylu wolnym Połaniec 2014, wicemistrz woj. lubelskiego, członek kadry wojewódzkiej.

Konrad Parczewski - I m-ce w powiecie w pływaniu na dystansie 50 m stylem dowolnym i VII m-ce w rejonie na tym samym dystansie. Konrad jest rekordzistą szkoły na dystansie 50 m stylem dowolnym z czasem 30,02 s.


Sztafeta pływacka chłopców 10x25m zajęła V m-ce w Rejonowej Gimnazjadzie w Sztafetach Pływackich i startach indywidualnych Świdnik 2014. W tych samych zawodach Aleksandra Anisiewicz zajęła VII m-ce, Bartek Matczuk zajął VI m-ce a Kajetan Dudzik - VII m-ce na dystansie 50m stylem grzbietowym. Natomiast Konrad Parczewski zajął VI m-ce na 50m stylem dowolnym. Opiekunami naszych zawodników jest p.Robert Lenart i p.Arkadiusz Olszewski.

 

Natalia Gromek i Klaudia Błaszczuk zajęły drużynowo I miejsce, a Kacper Bieliński i Mateusz Książak zajęli II miejsce w powiatowych zawodach w drużynowym tenisie stołowym. Cała czwórka reprezentowała naszą szkołę w Mistrzostwach Rejonu.Drużyna chłopców zajęła IV miejsce a drużyna dziewcząt - zajęła II miejsce. Natalia i Klaudia w Wojewódzkich Mistrzostwach zajęły wysokie IV m-ce.

 

Andżelika Labbe z IIIa zajęła III miejsce, Julia Horszczaruk z IIb zajęła X miejsce a Dominika Sidoruk z Ib zajęła XII miejsce  w XV Biegu Sobiborskim Pamięci Ofiar Hitlerowskiego Obozu Zagłady w Sobiborze, który odbył się 12.X.2014 r.

 

Pozostałe konkursy

 

Karolina Korneluk z III a zajęła II miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów ‘The 13th English Language Competition’ organizowanym przez 1LO

Natalia Chomontowska z IIIa i Alicja Karpiuk z IIc wywalczyły II m-ce w kategorii duety, zaś Gabriela Szkodzińska z Ia zajełą II m-ce w kategorii soliści w I Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej „Kościuszko Stars”.

 

Natalia Chomontowska z kl. III a, wyśpiewała III miejsce w kategorii solistów w 13. edycji Konkursu Młodych Talentów, który odbył się 27 stycznia 2015 r. w SP3.

Małgorzata Terlecka z klasy III a zdobyła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Jesteśmy powołani do prawdy” – autentyzm i zwyczajność świadectwa życia ks. Jerzego Popiełuszki. Opiekunem Małgosi była p. Teresa Szczygielska.

Weronika Ostrowicka z klasy III a została laureatką piątej edycji konkursu "Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy..." zorganizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej. Weronika wykonała pracę pod kierunkiem Pani Renaty Holaczuk. W nagrodę wzięła udział w tygodniowym wyjeździe edukacyjnym do Włoch, gdzie zwiedziła m.in. Polski Cmentarz Wojenny na Monte Cassino.

 

Rok szkolny 2013/2014

Laureaci konkursów w  roku szkolnym 2013/2014

Etap wojewódzki konkursów kuratoryjnych

Konkurs języka niemieckiego

  • Karolina Korneluk klasa II a - laureat

Opiekun: p. Katarzyna Pruszkowska

Konkurs geograficzny

  • Michał Iwaniuk klasa II a - laureat

Opiekun:  p. Henryka Klimkowicz

Konkurs chemiczny

  • Aleksandra Wrzesień klasa III a -finalista

Opiekun:  p. Beata Wysokińska

Konkurs języka polskiego

  • Sara Dudyk III a - finalista

Opiekun:  p. Joanna Kojro

 

Ogromny sukces na Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Lublinie

Drużyna sztafetowa zdobyła złoty medal i zakwalifikowała się do zawodów centralnych

Blaszczuk Klaudia dystans 100m

Nikola Królikowska dystans 200m

Andżelika Labbe dystans 300m

Agata Wereszczyńska dystans 400m.

 

Ogólnopolski Konkurs o Polskim Parku Narodowym

Sara Dudyk z III a - V miejsce

Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Wiersza Autorskiego „Stan poetycki”

Klaudia Tomczak z II a - I miejsce

Weronika Ostrowicka z II a. - III miejsce

II Wojewódzki Konkurs Artystyczny im. Stefana Sidoruka

Aleksandra Kowalczuk z kl. III a. - II miejsce w kategorii recytatorskiej

Julia Koszeluk z kl. II a. -  wyróżnienie w kategorii fotograficznej

Zwycięstwo w grze miejskiej

Uczniowie naszej szkoły zostali zwycięzcami  Gry Miejskiej –„Młodzi na Tropie Historii – w 480-lecie nadania praw miejskich Włodawie".

Zawody Wojewódzkie w Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej

Andżelika Królikowska bieg na 300 m -  V miejsce

Agata Wereszczyńska bieg na 600 m - V miejsce

Klaudia Błaszczuk skok wzwyż - X miejsce

 

Osiągnięcia sportowe uczniów PG 1 w latach 2001-2014 w telegraficznym skrócie

Halowa Piłka Nożna

2001 - I m w powiecie, V m w rejonie
2002-  I m w powiecie, V m w rejonie
2003- I m w powiecie , V m w rejonie
2007- I m w powiecie, V m w rejonie
2008- I m w powiecie, V m w rejonie
2009-2010- I m PG 2
2011- II m w powiecie, I m Gimnazjum w Wyrykach

2012- I m w powiecie, II m w rejonie
Halowa piłka nożna rozgrywana była do roku 2012

 

Piłka Nożna

2001-2008 - I m w powiecie, V m w rejonie
2009-2010- I miejsce w powiecie- PG 2
2011- I m w powiecie, II m w rejonie
2012- I m w powiecie, II m w rejonie

2013- I m w powiecie, IV m w rejonie

2014- II m w powiecie- drużyna w  turnieju nie straciła ani jednej bramki 

i pechowo zajęła II miejsce za  PG 2.

Piłka Ręczna

2001- I m w powiecie, I miejsce w rejonie, V miejsce w województwie

2002- I m w powiecie, II m w rejonie

2003- I m w powiecie, I m w rejonie, IV m w województwie

2007- I m w powiecie, IV m w rejonie

2008- I m w powiecie, IV m w rejonie

2011- I m w powiecie, V m w rejonie

2012- I m w powiecie, V m w rejonie

2013- I m Gimnazjum w Wyrykach

2014- I m PG 2

 

Lekkoatletyka

2001- I m w powiecie, I m w rejonie, V m w województwie

2002- I m w powiecie, I m w rejonie, VI m w województwie

2003- I m w powiecie, III m w rejonie

 

Powiatowe Mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt

drużyna w składzie: Klaudia Błaszczuk IIb, Julia Kuryluk Ia, Magda Tchórzewska IIIc, Patrycja Dudzińska IIIa, Dominika Bisko IIIa, Małgorzata Danielczuk IIIa, Kinga Wieliniec IIIa, Aleksandra Michalak I b, Aleksandra Anisiewicz Ic, Aleksandra Tomporowska Ia, Baj Kinga Ia - zajęła I miejsce

Sukcesy sportowe naszych uczniów to również zasługa ich trenerów: Doroty Sokołowskiej, Roberta Lenarta, Arkadiusza Olszewskiego, Mirosława Makaruka.

 

IX Powiatowa Olimpiada Genealogiczno- Heraldyczna

 

 Michał Iwaniuk, kl. 2a - w kategorii wiedzowej I miejsce

 Paweł Orłowski kl. 2a - w kategorii plastycznej I miejsce

 Barbara Gryglicka kl. 1a -  w kategorii plastycznej wyróżnienie

 Aleksandra Osypowicz kl. 1a - w kategorii drzewo genealogiczne rodziny I miejsce

 Wiktoria Wasilewska kl. 1a  -w kategorii drzewo genealogiczne rodziny III miejsce

Maja Hernas kl. 2b - w kategorii drzewo genealogiczne rodziny wyróżnienie

 

Szkolny konkurs "Prawa i obowiązki cyfrowego obywatela"

Julia Koszeluk i Michał Sławiński z kl. 2a - I m-ce

Weronika Ostrowicka z kl. 2a - II m-ce

Maja Hernas z kl. 2b i Mateusz Rudko z kl. 2a - III m-ce

 

Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

 

Alicja Karpiuk z kl. Ic - I miejsce

Paulina Jankowska z kl. Ia - I miejsce

Wiktoria Wasilewska i Jowita Lenart z kl. Ia - jako duet II miejsce

 

Konkursu Młodych Talentów

 

Wiktoria WasilewskaPaulina Jankowska z kl. Ia - w kategorii soliści ex aequo I miejsce.

Rok szkolny 2012/2013

Rekord Marka Wólczyńskiego. Co roku uczniowie naszej szkoły mogą poszczycić się sukcesami w etapie wojewódzkim konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Jednak po raz pierwszy w historii Publicznego Gimnazjum nr 1 w roku szkolnym 2012/2013 jeden uczeń uzyskał aż 4 tytuły laureata. Tym rekordzistą jest Marek Wólczyński z klasy IIIa, który znalazł się w gronie najlepszych uczniów województwa lubelskiego w Konkursie Języka Niemieckiego, Konkursie Biologicznym, Konkursie Polonistycznym, Konkursie Języka Polskiego – Krasomówczym. Tytuł Finalisty etapu wojewódzkiego uzyskały: Zuzanna Cenkała w Konkursie Języka Polskiego – krasomówczym i Michał Iwaniuk w Konkursie Geograficznym.

 

16 Jesienny Konkurs Recytatorski: Laureat etapu wojewódzkiego – Magdalena Terlecka; finalista etapu wojewódzkiego – Marcin Jankowski; wyróżnienie w etapie powiatowym – Róża Rudko.

 

15 marca – XXXI Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Józefa Czechowicza i Anny Kamieńskiej – wyróżnienie dla Aleksandry Kowalczuk.

 

4 kwietnia XI Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów – „The 11th English Language Competition” – uczniowie Marek Wólczyński i Piotr Kurec z klasy 3A zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce.

 

4 kwietnia „DEUTSCH – MEIN HOBBY” kolejna edycja Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego. Pierwsze miejsce zajął Marek Wólczyński z kl 3a, drugie Karolina Kryjak również z 3a.

 

28 lutego – VIII Powiatowa Olimpiada Genealogiczno - Heraldyczna. Kategoria: wiedza z zakresu genealogii i heraldyki:1miejsce: Michał Iwaniuk, kl. Ia

 

Kategoria: drzewo genealogiczne rodziny:1miejsce: Paweł Orłowski, kl. Ia

 2. miejsce: Karolina Korneluk, kl. I a

 19 marca – Powiatowy Konkurs Piosenki Europejskiej – II miejsce Dominika Gonerska i III miejsce Hanna Pawlik.

 4 czerwca w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie odbył się V Międzyszkolny Konkurs Piosenki Niemieckiej "GYMLIED 2013".Zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu został Marcin Jankowski uczeń klasy II B.

 11 czerwca – Jagoda Czuj zdobywa I miejsce w konkursie bioetycznym.

 11 czerwcaI Wojewódzki Konkurs Artystyczny im. S. Sidoruka „Obrazy i słowa”. W konkursie recytatorskim: II m. Aleksandra Kowalczuk, III m. Marcin Jankowski. Wyróżnienia: Magda Terlecka i Michał Iwaniuk, Damian Kościuk. W konkursie fotograficznym: III m. Justyna Żak. W konkursie plastycznym: wyróżnienie dla Natalii Muzyki.

 Stypendyści

 Róża Rudko – stypendystka  Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie.

 Stypendyści sportowi: utalentowanym uczniom-sportowcom włodawskich szkół, w tym czterem uczniom naszej szkoły, zarząd powiatu przyznał stypendia za wybitne osiągnięcia sportowe w ubiegłym roku. Są to: Łukasz Rusiński, Konrad Rusiński, Adam Gaj, Kamil Tomasz Zając.

 Sukcesy sportowe: Adam Gaj kl. IIC – III miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w zapasach „Styl wolny” – członek Kadry Narodowej Kadetów. Reprezentant szkoły w sztafetowym biegu przełajowym, piłki nożnej, piłki ręcznej i lekkoatletyce.

 Maj 2013 – I miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców w szkolnej lidze L.A. w zawodach powiatowych i udział w zawodach rejonowych.

 Czerwiec 2013 – VI m. dziewcząt i X m. chłopców w sztafetach szwedzkich WSZS dziewcząt i chłopców. Zwycięstwo w zawodach powiatowych i start w finale wojewódzkim w Puławach.

 

Rok szkolny 2011/2012

Stypendyści Marszałka Województwa Lubelskiego w ramach "Lubelskiego programu pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych 2010-2013".

  • Jakub Kirszner ucz. klasy IIIA - stypendium w dziedzinie twórczości artystycznej.

 

  • Kinga Cherszepska ucz. klasy III A - stypendium za wyniki w nauce.

 

Stypendium za wyniki w nauce:
Kaja Parafiniuk, Jakub Trochimiuk, Karolina Mazurek, Kinga Szewczyk, Róża Rudko, Jakub Kirszner, Kinga Cherszepska, Patrycja Ambrozik, Magdalena Stadnik, Mateusz Teteruk, Piotr Horszczaruk, Marek Wólczyński, Zuzanna Cenkała, Magdalena Terlecka.

Za osiągnięcia sportowe:
Konrad Rusiński, Łukasz Rusiński, Kamil Zając.

Laureaci konkursów w  roku szkolnym 2011/2012

Etap wojewódzki konkursów kuratoryjnych

Konkurs krasomówczy

  • Cherszepska Kinga klasa 3a - laureat

  • Ambrozik Patrycja klasa 3a - laureat

Opiekun: p. Joanna Kojro

Konkurs polonistyczny

  • Cherszepska Kinga klasa 3a - finalista

Opiekun:  p. Joanna Kojro

Konkurs historyczny

  • Kirszner Jakub klasa 3a - finalista

  • Trochimiuk Jakub klasa 3d - finalista

  • Szewczyk Kinga klasa 3c - finalista

  • Parafiniuk Kaja klasa 3a - finalista

Opiekun: p. Marek Kurczuk

Konkurs biologiczny

  • Stadnik Magdalena klasa 3a - finalista

  • Wólczyński Marek klasa 2a - finalista

Opiekun: p. Beata Wysokińska

Pozostałe konkursy

Konkurs PCK

  • Ślązak Dagmara klasa 3a

Opiekun: p. Beata Wysokińska
Etap powiatowy

Wojewódzki XV Jesienny Konkurs Recytatorski

  • Terlecka Magdalena 2a - laureat

Opiekun: Joanna Kojro

VIII Wojewódzki Konkurs Literacki

  • Jakub Kirszner 3a – laureat

  • Kaja Parafiniuk 3a – laureat

Opiekun: Joanna Kojro

X Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

  • Agnieszka Chęć 3a – II miejsce

  • Dagmara Ślązak 3a – III miejsce

Opiekun: p. Marzanna Kolemczuk
Etap regionalny

Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

  • Piotr Horszczaruk i Mateusz Teteruk 3a – wyróżnienie

Opiekun: p. Marzanna Kolemczuk

Powiatowy Konkurs  Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

  • Agnieszka Pylak 3d - I miejsce

  • Kaja Parafiniuk 3a - II miejsce

X Powiatowy Konkurs  Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów "The Xth English Language Competition"

  • Agnieszka Pylak 3d - II miejsce

  • Kaja Parafiniuk 3a - III miejsce

Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego „Deutsch – mein Hobby”

  • Marek Wólczyński 2a - II miejsce

  • Kinga Cherszepska i Piotr Horszczaruk 3a - III miejsce

Ogólnopolski konkurs o Poleskim Parku Narodowym

  • Sara Dudyk - II miejsce

Opiekun: p. Beata Wysokińska

Konkurs plastyczny „Ziemio, nie zakrywaj krwi mojej"

  • Aleksandra Oksytiuk 2a - II miejsce

 

Rok szkolny 2010/2011

Finaliści i laureaci konkursów


Jakub Trochimiuk kl. II d
XVI Ogólnopolski Konkurs Tematyczny: „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach od 1531-1683 od Oberżyna do Wiednia”.
Finalista Opiekun: Marek Kurczuk

Kaja Parafiniuk kl. II a
Wojewódzki Okręgowy Konkurs Krasomówczy
Finalistka Opiekun: Joanna Kojro

Małgorzata Puła
kl. III d

Wojewódzki Okręgowy Konkurs Krasomówczy
Laureatka Opiekun: Elżbieta Wołczuk

Kaja Parafinuk kl. II a
VII Wojewódzki Konkurs Literacki „Cztery pory roku”
I miejsce    Laureatka Opiekun: Joanna Kojro

Jakub Kirszner kl. II a
VII Wojewódzki Konkurs Literacki „Cztery pory roku”
II miejsce Laureat Opiekun: Joanna Kojro

Magdalena Stadnik kl. II a
VII Wojewódzki Konkurs Literacki „Cztery pory roku”
Wyróżnienie   Laureatka Opiekun: Joanna Kojro

Magdalena Stadnik kl. II a
Konkurs o Poleskim Parku Narodowym
II miejsce   Laureatka Opiekun: Ewa Zając

Marek Wólczyński kl. I a
Konkurs o Poleskim Parku Narodowym
I miejsce   Laureat Opiekun: Ewa Zając


Marek Wólczyński kl. Ia
Powiatowy Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych
Laureat Opiekun: Hanna Korcz

Piotr Stachyra kl. III c
Powiatowy Konkurs wiedzy z języka angielskiego
I miejsce Opiekun: Monika Łubkowska

Paweł Żwiruk kl. III a
Powiatowy konkurs wiedzy z języka angielskiego
II miejsce Opiekun: Leszek Popik

Piotr Horszczaruk
kl. II a

Powiatowy konkurs wiedzy z języka angielskiego
III miejsce Opiekun: Monika Łubkowska

Agnieszka Śliwińska kl. III c, Magdalena Wieliczko kl. III c
I Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych pod patronatem wojewody lubelskiego dla duetów gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Finalistki Opiekun: Marzanna Kolemczuk

Magdalena Wieliczko kl. III c
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Finalistka Opiekun: Joanna Kojro

Magdalena Terlecka kl. I a
Jesienny Wojewódzki Konkurs Recytatorski
Finalistka Opiekun: Joanna Kojro

Piotr Wieliczko kl. III c, Waldemar Demczuk kl. III c, Piotr Kurec kl. I a
Powiatowy Konkurs o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego
II miejsce  drużynowo Opiekun: Arkadiusz Olszewski

Piotr Wieliczko kl. III c
Powiatowy Konkurs o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego
I miejsce indywidualnie Opiekun: Arkadiusz Olszewski

Piotr Kurec
kl. I a

Powiatowy Konkurs o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego
III miejsce indywidualnie
Opiekun: Arkadiusz Olszewski


Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/joomla/templates/dd_running_76/html/modules.php on line 38

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/joomla/templates/dd_running_76/html/modules.php on line 38

Partnerzy

Szkoła Podstawowa Nr 2Szkoła Podstawowa Nr 3

Młodzieżowy Dom KulturyWłodawski Dom Kultury

I LO ZSZ i II LO Starostwo Powiatowe


Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/joomla/templates/dd_running_76/html/modules.php on line 38

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/joomla/templates/dd_running_76/html/modules.php on line 38

Warning: Parameter 2 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/joomla/templates/dd_running_76/html/modules.php on line 38

Warning: Parameter 3 to modChrome_artblock() expected to be a reference, value given in /autoinstalator/joomla/templates/dd_running_76/html/modules.php on line 38